Екскурсії 

1 день

Екскурсія до Яноводолинських базальтових кар'єрів. Кар’єрами розкрито траповий комплекс нижнього венду: фанеритові базальти зі стовпчастою окремістю. В базальтах зустрічаються колекційні халцедон та бордова яшма. Базальти перекриті крейдовими відкладами туронського ярусу. Карʼєри затоплені і є техногенним гідрологічними обʼєктами, гідрологічних досліджень. Річка Горинь меандрує і в межах її заплави фонтанує артезіанська свердловина на висоту до 5 м. Тут спостерігаються стариці, надзаплавна тераса, карстове озеро. В руслі р. Горинь видно берегові процеси та річкові аквакультури. У навколишньому лісі - ботанічне різноманіття Поліського краю.

Вартість поїздки

трансфер, путівничок і пікнік
165 грн.
 

2 день

Екскурсія до Музею лісу ДП "Костопільське лісове господарство" та регіонального ландшафтного парку «Надслучанський». На берегах р. Случ, відслонені палеопротерозойські мігматити та гнейсовиднігранітоїди житомирського комплексу, що вміщують скіаліти гнейсів, амфіболітів та кристалосланців тетерівської серії.Кристалічні породи утворюють обриви і скелі, відомі під назвою "Надслучанська Швейцарія". Навколо Губківського замку дендрологічний заказник місцевого значення. По р. Случ є тіснини і відмілини, добре видно річкові процеси.

Вартість поїздки

трансфер, екскурсія до музею, путівничок і пікнік
200 грн.
 

3 день

Екскурсія до Мізоцького кряжу. Кар‘єрами розкрито розріз мезозойсько-кайнозойського осадового чохла Мізоцького кряжу: крейдова здолбунівська світа, глинисто-піщана київська світа палеогенової системи, піщано-вапнякові товщі нижнього неогену. В крейді поширені стяжіння кременів. зустрічаються мушлі спондилус, зуби акул, іноцерами, скам’янілі морські їжаки та інша палеобіота. У сарматських відкладах - пісковикові стяжіння чудернацьких форм, мушлі двостулкових молюсків та гастропод. Карʼєри частково затоплені і є техногенним гідрологічними обʼєктами екологічних досліджень. Демонструються також уро́чище Діво́ча Гора́ - ботанічний заказник місцевого значення, Новомильське городище, розкопане чорними археологами, Новомиський водозабір з канилівської серії, великий гідровідвал і став.
Дермансько-Острозький національний природний парк та геологічні відслоненя палеоген-четвертинного віку, м. Острог. Новомалинське водосховище з дереваційними тунелями, утримує унікальні запаси чистої води, що стікає із заповідних територій Дермансько-Острозького національного природного парку. На заплаві природні відслонення лігнітів. Поруч руїни Новомалинського замку. Нижче на березі р. Вілія Межирицький монастир, у стінових каменях якого ідентифікуються гірські породи навколишніх геологічних розрізів. В руслі р. Вілія представлені різновиди місцевих аквакультур. Розвинута прибережна ендемічна рослинність.

Вартість поїздки

трансфер, путівничок і пікнік
210 грн.